Wejdź na stronę główną

Oceń kemping i wygraj ładne nagrody!

1. Twoje doświadczenia

Większość urlopowiczów chce dobrze przygotować się na wakacje. Możesz im pomóc swoją oceną. Ponieważ czasami jest fantastycznie, ale czasami możesz być rozczarowany.

2. Twój kemping

Poszukaj kempingu, na którym spędziłeś wakacje za pomocą poniższego przycisku Szukaj. Wybierz kemping z listy, która automatycznie się pokaże.

3. Twoja ocena

Na stronie z kempingiem znajduje się zakładka 'Oceny'. Otwórz ją i kliknij przycisk 'Dodaj ocenę'. Opowiedz nam, jak było na tym kempingu!

4. Twój kod

Nie zapomnij podać kodu na formularzu, który od nas otrzymałeś! W ten sposób automatycznie masz szansę wygrać jedną z ładnych nagród!

Poszukaj tutaj kempingu, któremu chcesz wystawić ocenę.

Warunki i reguły

Twoja ocena zostanie najpierw sprawdzona i po akceptacji umieszczona na naszej stronie internetowej. Przy wystawianiu oceny kempingowi na stronie Eurocampings.eu obowiązują następujące reguły:

Regulamin

• Podane przez Ciebie informacje są (o ile Tobie wiadomo) prawdziwe.
  • Twoja ocena jest obiektywna, niekrzywdząca, bez użycia wulgarnego języka.
  • Nie korzystasz z powyżej wymienionych możliwości dla celów komercyjnych.
  • CampingCard ACSI zastrzega sobie prawo do usunięcia ocen lub ich lekkiej modyfikacji bez zmiany faktycznej zawartości. Sprawy takie jak ceny i referencje do innych firm niż ACSI zostaną usunięte z ocen.
  • Jeśli chcesz zgłosić zastrzeżenia wobec oceny, wyślij nam e-mail z tej strony.
  • Osobiście nocowałeś na kempingu i Twoja ocena jest obiektywna i sprawiedliwa.
  • Podałeś nazwisko, pod którym byłeś zameldowany na kempingu.
  • Odnośniki do innych kempingów nie są dozwolone.
  • Rubryka Oceny nie jest miejscem na pytania i dyskusje.
  • Podana przez Ciebie ocena musi być niezależna i nie może odnosić się do innych ocen.
  • Podaj jasne uzasadnienie. Szczególnie przy bardzo negatywnej lub bardzo pozytywnej ocenie, uzasadnienie jest pożądane.
  • Rodzina lub grupa może wystawić w ciągu roku jedną ocenę jednemu kempingowi. Jeśli byłeś na kilku kempingach, możesz je wszystkie ocenić.
  • ACSI nie oferuje miejsca na oszczercze kampanie przeciw kempingom. Twoja skarga nie zostanie w ten sposób rozwiązana i ten sposób nie ma żadnej wartości dla innych urlopowiczów. Przedyskutuj swoje problemy najpierw z właścicielem lub pracownikiem kempingu. Jeśli chcesz zawiadomić ACSI o swoim problemie skorzystaj z formularza kontaktowego.

Otrzymuj aktualne informacje o promocjach

Nasz newsletter obfituje w wiadomości, wskazówki oraz promocje ACSI oraz ogłoszenia troskliwie wybranych partnerów. Newsletter otrzymasz od ACSI maksymalnie 1 raz w tygodniu.

Twoje dane są bezpieczne i nie są przekazywane innym osobom