Wejdź na stronę główną

Prawa autorskie

Prawa własności intelektualnej na wszystkie teksty, zdjęcia oraz oprogramowanie w ramach niniejszego serwisu są zastrzeżone dla ACSI Holding BV. Przed wykorzystaniem jakichkolwiek tekstów, zdjęć, oprogramowania oraz funkcji operacyjnych tego serwisu wymagana jest uprzednia zgoda ACSI Holding BV. W celu zdobycia takiego pozwolenia prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego.

Wykorzystywanie dostępnych na łamach tego serwisu dokumentów i informacji dozwolone jest tylko w zakresie osobistego użytku, a więc nie do celów komercyjnych. Informacji tych nie można poza tym kopiować czy rozpowszechniać w sieci komputerowej lub przesyłać za pośrednictwem innych mediów. Ponadto zabronione jest redagowanie lub modyfikacja w jakikolwiek sposób informacji i ewentualnie związanych z nimi elementów graficznych dostępnych na stronach niniejszego serwisu.

Otrzymuj aktualne informacje o promocjach

Nasz newsletter obfituje w wiadomości, wskazówki oraz promocje ACSI oraz ogłoszenia troskliwie wybranych partnerów. Newsletter otrzymasz od ACSI maksymalnie 1 raz w tygodniu.

Twoje dane są bezpieczne i nie są przekazywane innym osobom