Wejdź na stronę główną

Aplikacja ACSI Kempingi Europa

 • Zawsze i wszędzie informacje o kempingach pod ręką

 • Darmowe aktualizacje z nowymi ocenami kempingów

 • 9500 corocznie sprawdzanych kempingów

Google Play badge Get it on Play Store

Znalezienie stanowiska kempingowego jeszcze nigdy nie było takie łatwe!

Wypróbuj za darmo aplikację z 50 kempingami wokół jeziora Garda. Spodobała Ci się? Wybierz pakiet z krajami lub kompletny pakiet w aplikacji i zapłać za korzystanie przez 1 rok. Coraz więcej kempingów oferuje możliwość rezerwacji miejsca bezpośrednio przez aplikację.

 

Możliwość rozszerzenia o informacje na temat stanowisk dla kamperów

Wybierasz się na wakacje kamperem? Od dziś możliwe jest rozszerzenie informacji o kempingach informacjami o stanowiskach dla kamperów. Zakup dostęp do 9000 wybranych i skontrolowanych stanowisk dla kamperów w całej Europie, ze szczegółowymi informacjami na temat gruntu, sposobu płatności i cen.

 

Korzystaj z aplikacji na 3 aparatach jednocześnie!

Zaloguj się lub załóż konto i korzystaj z informacji o kempingach lub informacji o kempingach i stanowiskach dla kamperów w aplikacji na trzech aparatach jednocześnie! Istnieje możliwość pobrania zakupionych lub odblokowanych pakietów z krajami na różnych aparatach.

Załóż na jednym aparacie konto (lub zaloguj się na istniejącym koncie Moje ACSI) i zaloguj się następnie z tym samym kontem na innym aparacie. Aplikacja rozpoznaje po koncie, jakie pakiety z krajami są dostępne. W ten sposób możesz korzystać z aplikacji na swoim telefonie z systemem Android, na swoim iPadzie (iOS)!

 

Z pomocą aplikacji ACSI Kempingi Europa dla systemów Android i iPhone zawsze znajdziesz kemping, którego poszukujesz. Nawet bez połączenia internetowego. Ta aplikacja kempingowa umożliwia znalezienie rzetelnych informacji o 9500 kempingach w 31 europejskich krajach, corocznie sprawdzanych przez specjalistę od kempingów ACSI!

 

Oszczędź miejsce na swoim aparacie

Kompletna aplikacja zawiera szczegółowe informacje o 9500 kempingach i 9000 stanowiskach dla kamperów, podzielonych na 9 praktycznych pakietów z krajami, które można pobrać osobno. W ten sposób płacisz tylko za te informacje o kempingach, z których chcesz korzystać i oszczędzasz miejsce na swoim smartfonie lub tablecie. Naturalnie, można także za jednym razem zakupić kompletny pakiet z 9500 kempingami lub 9500 kempingami i 9000 stanowiskami dla kamperów, za bardzo korzystną cenę. Poszczególne pakiety z krajami są wtedy wciąż do pobrania oddzielnie.

 

Szukanie kempingów z aplikacją ACSI Kempingi Europa

Znalezienie kempingu lub stanowiska dla kampera możliwe jest na wiele sposobów w aplikacji ACSI Europa. Szukasz kempingu z basenem, programem animacyjnym lub np. kempingu przejezdnego? Zaznacz po prostu swoje preferencje dotyczące udogodnień. Aplikacja zawiera 250 filtrów szukania!

 

Z aplikacją kempingową ACSI można naturalnie szukać według kraju, regionu, miejscowości lub nazwy kempingu. Oferujemy także praktyczną funkcję w podróży: na podstawie swojego położenia, możesz szukać kempingów w okolicy. Lub ustaw odręcznie pozycję na mapie, aby szukać kempingów wokół.

 

Aplikacja ACSI Kempingi Europa w skrócie

Praktyczne funkcje szukania oraz możliwość zakupu osobnych pakietów z krajami to zaledwie dwie z licznych zalet aplikacji ACSI Kempingi Europa. Amatorzy wakacji na kempingu mają jeszcze wiele innych powodów do radości:

 
 • Mapy, informacje o kempingach i zdjęcia są także dostępne offline

 • Dodaj kempingi i stanowiska dla kamperów do ulubionych

 • Oceń kemping w aplikacji i przeczytaj oceny innych wczasowiczów

 • Zaplanuj trasę, wyślij współrzędne kempingu do Google Maps lub Apple Maps

 • Zadzwoń lub wyślij maila na kemping jednym dotknięciem na ekranie lub sprawdź stronę

Wypróbuj to sam i zamień swój smartfon lub tablet w przewodnik po kempingach..

Pobierz łatwo aplikację na swój aparat:

Download on App Store Get it on Play Store

Aplikacja ACSI Kempingi Europa
 1. Weź aparat, na którym chcesz zainstalować aplikację i wejdź do Google Play lub Apple App Store

 2. Szukaj 'Kempingi ACSI w Europie' i pobierz aplikację *

 3. Wypróbuj aplikację i zakup następnie pakiet z krajami pod nagłówkiem 'Kup & odblokuj'

Aplikacja ACSI

 

Oprócz aplikacji ACSI Kempingi Europa ACSI oferuje także 2 inne aplikacje kempingowe. Porównaj je tutaj.

 

Specyfikacji

Aplikacja odpowiednia jest na smartfony i tablety (Android 5 i późniejsze wersje, iOS 10 i późniejsze wersje).


 
App brugsanvisningen

Tak to dziala

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat działania aplikacji? Przeczytaj prostą instrukcję obsługi.


* Nie możesz znaleźć aplikacji w Google Play lub Apple App Store? Niestety w tym wypadku twój aparat nie jest odpowiedni dla tej aplikacji.

Otrzymuj aktualne informacje o promocjach

Nasz newsletter obfituje w wiadomości, wskazówki oraz promocje ACSI oraz ogłoszenia troskliwie wybranych partnerów. Newsletter otrzymasz od ACSI maksymalnie 1 raz w tygodniu.

Twoje dane są bezpieczne i nie są przekazywane innym osobom