Wejdź na stronę główną

O Eurocampings

Aktualne, obiektywne i rzetelne informacje o kempingach

Od 1999 roku specjalista od wakacji na kempingach - ACSI udostępnia zawartość swoich przewodników o kempingach w Internecie pod nazwą Eurocampings. Witryna ta zawiera te same aktualne, obiektywne i rzetelne informacje o kempingach, które znajdują się w przewodnikach. Jest to kompletny przegląd wszystkich skontrolowanych przez ACSI kempingów. Także pod względem wizualnym można otrzymać dobry obraz potencjalnego miejsca na wakacje.


Proste szukanie

Związana z witryną Eurocampings.pl baza danych zawiera informacje o ponad 9900 europejskich kempingach. Dzięki prostym funkcjom szukania, można wybrać kemping, który spełnia osobiste życzenia. Można wybierać z ponad 200 udogodnień. Kempingi można także szukać na mapie, podając miejscowość lub nazwę kempingu.

Proste szukanie

Rezerwacja Online

Rezerwacja Online

Na różnych kempingach można bezpośrednio, online zarezerwować stanowisko kempingowe. Jeśli chodzi o inne kempingi, można wysłać formularz z prośbą o informacje lub z prośbą o rezerwację. W obu przypadkach odbywa się to automatycznie w języku ojczystym właściciela kempingu. Nie trzeba więc samemu nic tłumaczyć.


Opinie

Oprócz obiektywnych informacji, można także przeczytać opinie na temat kempingów, co ułatwia dokonanie wyboru. Oczywiście po wakacjach na kempingu można również szybko i prosto zostawić własną opinię i w ten sposób pomóc innym gościom w podjęciu decyzji.

Opinie

ACSI Eurocampings na telefonie lub tablecie

Oczywiście możesz także przeglądać stronę Eurocampings.pl na swoim mobilnym urządzeniu. Nasza witryna została całkowicie zoptymalizowana, co oznacza, że dostosowuje się do wymiarów ekranu bez problemów związanych z czytelnością tekstu czy też funkcjonalnością. Niezależnie od tego, czy oglądasz stronę Eurocampings.nl na notebooku, tablecie czy też telefonie komórkowym, nasza strona zawsze odpowiednio się wyświetla.

Chcesz także korzystać z informacji ACSI offline (bez połączenia internetowego) na swoim mobilnym urządzeniu? Pobierz naszą aplikację ACSI Europa Kempingi Aplikacja z informacjami na temat 8.000 kempingów w Europie lub aplikację ACSI Great Little Campsites Aplikacja z prawie 2.000 małymi i sympatycznymi kempingami. W tych aplikacjach mapy, dane o kempingach i zdjęcia są zawsze i wszędzie dostępne!

ACSI Eurocampings na telefonie lub tablecie

Wspólne promocje, programy partnerskie oraz możliwości reklamy

Z ponad 10 milionami gości na rok jest Eurocampings.pl idealnym partnerem do współpracy. Skorzystaj z sukcesu największej w Europie wyszukiwarki kempingów poprzez wspólną promocję, program partnerski lub reklamę na stronie internetowej lub w biuletynie informacyjnym.

Skontaktuj się z nami bez zobowiązań, możliwości są prawie nieograniczone. Więcej informacji odnośnie reklamy i programu partnerskiego można otrzymać wysyłając formularz kontaktowy. Po więcej informacji odnośnie wspólnych promocji skontaktuj się z działem Marketingu & Sprzedaży (+31 488 452055).

Eurocampings.pl może być ogniwem między Tobą i milionami miłośników wakacji na kempingu, w kraju  i za granicą!

Wspólne promocje, programy partnerskie oraz możliwości reklamy

Adjusted opening dates: due to the effects of the coronavirus, many campsites have adjusted their opening dates. The information on this website may therefore be temporarily incorrect. Check the campsite's website or social media for the latest information.