Wejdź na stronę główną

O Eurocampings

Znajdź i zarezerwuj kemping, który Ci odpowiada

Od 1999 roku specjalista od wakacji na kempingach - ACSI udostępnia aktualne, obiektywne i rzetelne informacje o kempingach online pod nazwą Eurocampings. Tutaj znajdziesz kompletny przegląd wszystkich skontrolowanych przez ACSI kempingów. Także pod względem wizualnym można otrzymać dobry obraz potencjalnego miejsca na wakacje. Poprzez Eurocampings.pl możesz łatwo i szybko znaleźć i zarezerwować kemping, który Ci odpowiada.


Łatwe wyszukiwanie i rezerwacja

Na stronie Eurocampings.pl znajdziesz informacje o ponad 9.700 europejskich kempingach. Dzięki prostym funkcjom szukania, można wybrać kemping, który spełnia osobiste życzenia. Można wybierać z ponad 200 udogodnień. Kempingi można także szukać na mapie, podając miejscowość lub nazwę kempingu.

 

Możesz zarezerwować miejsce kempingowe lub zakwaterowanie bezpośrednio online. Kempingi, u których można dokonać rezerwacji, można rozpoznać po czerwonym przycisku „Zarezerwuj teraz”, który umożliwia rezerwację bezpośrednio na kempingu. Wybierz swoje pole namiotowe lub zakwaterowanie i zapłać bezpośrednio online.

 

Jeśli chodzi o inne kempingi, można wysłać formularz z prośbą o informacje lub z prośbą o rezerwację. W obu przypadkach odbywa się to automatycznie w języku ojczystym właściciela kempingu. Nie trzeba więc samemu nic tłumaczyć.
 

Łatwe wyszukiwanie i rezerwacja

Opinie

Opinie

Oprócz obiektywnych informacji, można także przeczytać opinie na temat kempingów, co ułatwia dokonanie wyboru. Oczywiście po wakacjach na kempingu można również szybko i prosto zostawić własną opinię i w ten sposób pomóc innym gościom w podjęciu decyzji. Na stronie Eurocampings.pl znajduje się ponad 100.000 recenzji kempingów.


Pogoda

Na Eurocampings.pl można również zobaczyć prognozy pogody i dane klimatyczne. Pokazuje to w mgnieniu oka, w którym miesiącu można spodziewać się najlepszej pogody na ulubionym kempingu i wokół niego. To sprawia, że wybór jest jeszcze łatwiejszy.

Pogoda

ACSI Eurocampings na telefonie lub tablecie

ACSI Eurocampings na telefonie lub tablecie

Oczywiście możesz także przeglądać stronę Eurocampings.pl na swoim mobilnym urządzeniu. Nasza witryna została całkowicie zoptymalizowana, co oznacza, że dostosowuje się do wymiarów ekranu bez problemów związanych z czytelnością tekstu czy też funkcjonalnością. Niezależnie od tego, czy oglądasz stronę Eurocampings.pl na laptopie, tablecie czy też telefonie komórkowym, nasza strona zawsze odpowiednio się wyświetla.

Chcesz także korzystać z informacji ACSI offline (bez połączenia internetowego) na swoim mobilnym urządzeniu? Pobierz naszą aplikację ACSI Europa Kempingi z informacjami na temat 7.950 kempingów w Europie lub aplikację ACSI Great Little Campsites z prawie 2.000 małymi i przyjaznymi kempingami. W tych aplikacjach mapy, dane o kempingach i zdjęcia są zawsze i wszędzie dostępne!
 


ACSI Great Little Campsites

Czy chcesz spędzić wakacje na rustykalnym, niewielkim kempingu? Zapoznaj się z kempingami ACSI Great Little Campsites. Najlepsze małe kempingi można znaleźć na stronie Greatlittlecampsites.co.uk oraz w aplikacji ACSI Great Little Campsites app. Zwłaszcza dla wczasowiczów szukających cichego, przyjaznego miejsca z maksymalnie 50 miejscami na wycieczki.

ACSI Great Little Campsites

Wspólne promocje, programy partnerskie oraz możliwości reklamy

Wspólne promocje, programy partnerskie oraz możliwości reklamy

Z ponad 10 milionami gości na rok jest Eurocampings.pl idealnym partnerem do współpracy. Skorzystaj z sukcesu największej w Europie wyszukiwarki kempingów poprzez wspólną promocję, program partnerski lub reklamę na stronie internetowej lub w biuletynie informacyjnym.

Skontaktuj się z nami bez zobowiązań, możliwości są prawie nieograniczone. Więcej informacji odnośnie reklamy i programu partnerskiego można otrzymać wysyłając formularz kontaktowy. Po więcej informacji odnośnie wspólnych promocji skontaktuj się z działem Marketingu & Sprzedaży (+31 488 452055).

Eurocampings.pl może być ogniwem między Tobą i milionami miłośników wakacji na kempingu, w kraju  i za granicą!

Otrzymuj aktualne informacje o promocjach

Nasz newsletter obfituje w wiadomości, wskazówki oraz promocje ACSI oraz ogłoszenia troskliwie wybranych partnerów. Newsletter otrzymasz od ACSI maksymalnie 1 raz w tygodniu.

Twoje dane są bezpieczne i nie są przekazywane innym osobom