Wejdź na stronę główną

Inspektorzy

Inspektorzy

Dobra informacja o kempingach to logiczna sprawa, ale nie taka oczywista. Na każdym kempingu dużo się zmienia: nowi właściciele, nowe udogodnienia, remont zaplecza sanitarnego, itd. Zmiany te mogą mieć zarówno pozytywny jak i negatywny wpływ na jakość kempingu. Stąd też ACSI, jako jedna z niewielu firm, konsekwentnie odwiedza i kontroluje każdego roku wszystkie wymienione w swoim przewodniku kempingi.

319 inspektorów ACSI kontroluje rocznie ponad 9900 kempingów w Europie. Robią to na podstawie listy, która zawiera prawie 200 udogodnień oraz inne punkty zasługujące na uwagę.

Inspektorzy prowadzą wywiady wśród przebywających w tym czasie na kempingu gości. W ten sposób niektóre sprawy mogą zostać bardziej obiektywnie ocenione, np. cisza nocna na kempingu.

Inspektorzy

Jeśli zauważą Państwo w recepcji kempingu naklejkę ACSI z danym rokiem, oznacza to, że jeden z naszych inspektorów osobiście ją nakleił. Większość innych firm wysyła podobną naklejkę pocztą. Nawet takie organizacje jak ANWB i ADAC (holenderska i niemiecka organizacja turystyczna/pomoc drogowa) nie odwiedzają i nie kontrolują rocznie wszystkich kempingów, które są wymienione w ich przewodnikach.

Inspektorzy prowadzą kontrole na kempingach do początku września. Jeżeli Państwo odwiedzają kemping przed tym okresem, może się zdarzyć, że nie znajdziecie jeszcze Państwo aktualnej naklejki ACSI.