Wejdź na stronę główną

Inspektorzy

Inspektorzy

Dobra informacja o kempingach to logiczna sprawa, ale nie taka oczywista. Na każdym kempingu dużo się zmienia: nowi właściciele, nowe udogodnienia, remont zaplecza sanitarnego, itd. Zmiany te mogą mieć zarówno pozytywny jak i negatywny wpływ na jakość kempingu. Stąd też ACSI, jako jedna z niewielu firm, konsekwentnie odwiedza i kontroluje każdego roku wszystkie wymienione w swoim przewodniku kempingi.

Prawie 300 inspektorów ACSI kontroluje rocznie ponad 9700 kempingów w Europie. Robią to na podstawie listy, która zawiera prawie 200 udogodnień oraz inne punkty zasługujące na uwagę.

Inspektorzy prowadzą wywiady wśród przebywających w tym czasie na kempingu gości. W ten sposób niektóre sprawy mogą zostać bardziej obiektywnie ocenione, np. cisza nocna na kempingu.

Inspektorzy

Jeśli zauważą Państwo w recepcji kempingu naklejkę ACSI z danym rokiem, oznacza to, że jeden z naszych inspektorów osobiście ją nakleił. Większość innych firm wysyła podobną naklejkę pocztą. Nawet takie organizacje jak ANWB i ADAC (holenderska i niemiecka organizacja turystyczna/pomoc drogowa) nie odwiedzają i nie kontrolują rocznie wszystkich kempingów, które są wymienione w ich przewodnikach.

Inspektorzy prowadzą kontrole na kempingach do początku września. Jeżeli Państwo odwiedzają kemping przed tym okresem, może się zdarzyć, że nie znajdziecie jeszcze Państwo aktualnej naklejki ACSI.

Otrzymuj aktualne informacje o promocjach

Nasz newsletter obfituje w wiadomości, wskazówki oraz promocje ACSI oraz ogłoszenia troskliwie wybranych partnerów. Newsletter otrzymasz od ACSI maksymalnie 1 raz w tygodniu.

Twoje dane są bezpieczne i nie są przekazywane innym osobom