Wejdź na stronę główną

Instrukcja obsługi ACSI Kempingi Europa Aplikację

Aplikacja ACSI Kempingi w Europie pomoże tobie w znalezieniu kempingu lub stanowiska dla kampera, które odpowiada twoim życzeniom. Ponieważ z aplikacji można także korzystać bez połączenia internetowego, informacje o kempingach i miejscach dla kamperów są zawsze i wszędzie do twojej dyspozycji.

Instrukcja obsługi

 1. Początek
 2. Pobierz aplikację
 3. Dostęp do informacji w aplikacji
 4. Pobierz informacje
 5. Mapa
 6. Lista
 7. Szukanie
 8. Filtry
 9. Informacje o kempingach i miejscach dla kamperów
 10. Menu
 11. Ocena kempingu
 12. Ustawienia
 13. Korzystanie z aplikacji na kilku aparatach jednocześnie
 14. Warto wiedzieć

1. Początek

Pobrałeś już aplikację ACSI Kempingi w Europie na swój aparat? Przejdź do punktu 3 tej instrukcji. Możesz od razu otrzymać dostęp do informacji o kempingach i miejscach dla kamperów w aplikacji.

 

Nie pobrałeś jeszcze aplikacji ACSI Kempingi w Europie? Przejdź do punktu 2, gdzie wytłumaczone jest, jak pobrać aplikację na aparat.


2. Pobierz aplikację

Aplikację można pobrać w Apple App Store (dla iPhone’a oraz iPada) i w Google Play (dla aparatów z systemem operacyjnym Android). Sprawdź najpierw, czy twój aparat jest odpowiedni. W Ustawieniach znajdziesz, jaką masz wersję systemu operacyjnego. Aplikacja odpowiednia jest na smartfony i tablety (Android 5 i późniejsze wersje, iOS 10 i późniejsze wersje). Nie możesz znaleźć aplikacji w Google Play lub Apple App Store? Twój aparat nie jest niestety odpowiedni dla tej aplikacji.

 

Google Play Apple App Store

Aplikację ACSI Kempingi w Europie

Aplikację ACSI Kempingi w Europie rozpoznasz po zielonym kwadracie z 2 czerwonymi trójkątami w środku (zobacz także obok).

 

Instalacja na urządzeniach z systemem Android (angielski):

Instalacja na urządzeniach z systemem iOS (angielski):                     


3. Dostęp do informacji w aplikacji

Aby móc korzystać z informacji o kempingach (lub informacji o kempingach i miejscach dla kamperów) w aplikacji ACSI Kempingi w Europie musisz najpierw zakupić dostęp.

- Pobierając za darmo aplikację ACSI Kempingi w Europie i następnie kupując w aplikacji dostęp do informacji o kempingach i do informacji o miejscach dla kamperów.

 

Także bez przewodnika po kempingach ACSI możesz korzystać z aplikacji ACSI Kempingi w Europie. Możesz bowiem pobrać aplikację za darmo w appstore, a w aplikacji możesz zakupić jeden z 9 pakietów z krajami lub kompletny pakiet. Wypróbuj najpierw naszą aplikację i otrzymaj za darmo 50 wybranych kempingów nad jeziorem Garda. Spodobało ci się? Możesz teraz zakupić pożądany pakiet. Kupujesz dostęp na 1 rok. W ciągu tego roku otrzymasz darmowe aktualizacje.

 

Aby kupić dostęp, otwórz menu (naciśnij 3 poziome kreski) i przejdź do 'Kup & odblokuj'. Wybierz pakiet z krajami. Zwróć uwagę, że jest różnica między informacjami wyłącznie o kempingach (lewa kolumna) oraz informacjami o kempingach i miejscach dla kamperów (prawa kolumna). Następnie zaloguj się na swoim koncie Apple lub Google Play.

 

Nie masz jeszcze konta? Przejdź najpierw do Apple App Store lub Google Play, aby założyć konto.

 

Płacisz w Apple App Store lub Google Play, a nie bezpośrednio ACSI. Ta metoda jest sprawdzona i bezpieczna.

Dostęp do informacji w aplikacji

Pobierz informacje

4. Pobierz informacje

Przy 'Downloads' stoją pakiety z krajami, do których masz dostęp. Sam decydujesz, z których pakietów (krajów) chcesz korzystać podczas poszukiwań. W ten sposób oszczędzasz miejsce na swoim aparacie. Oczywiście można także pobrać wszystko, usunąć pakiety lub ponownie je pobrać. Można to także zrobić później w menu.

 

Można przy tym zdecydować, czy pobrać pakiety z informacjami wyłącznie o kempingach czy pakiety, które obok informacji o kempingach zawierają także informacje o miejscach dla kamperów. W lewej kolumnie stoją pakiety z informacjami wyłącznie o kempingach (czerwony przycisk), a w prawej stoją pakiety z informacjami o kempingach i miejscach dla kamperów (żółty/pomarańczowy przycisk).

 

Aby pobrać pakiet, musisz mieć stabilne połączenie z Internetem. Radzimy korzystać z wifi. Pobieranie trwa wtedy szybciej i oszczędzasz paczkę danych swojego abonamentu.

 

5. Mapa

Jeśli uaktywniłeś 'określenie położenia' na swoim aparacie, aplikacja rozpozna, gdzie się znajdujesz. Swoją pozycję poznasz po niebieskiej kropce na mapie. Na liście znajdą się kempingi (i miejsca dla kamperów), które leżą najbliżej Twojej pozycji. Za pomocą lunety, w dolnym, prawym rogu, wycentrujesz swoją pozycję na mapie.

 

Możliwe jest także ręczne ustawienie położenia. Jeśli np. 'określenie położenia' jest wyłączone lub jeśli chcesz znaleźć kemping lub miejsce dla kampera w pobliżu innego miejsca. Użyj w tym celu flagi. Naciśnij i ustaw ją na mapie. Następnie naciśnij znak ptaszka, aby ją 'przymocować'. Można ją znów usunąć naciskając krzyżyk. Palcami można przybliżyć lub oddalić obraz na mapie. Naciśnij namiocik, aby otrzymać informacje o kempingu. Namiocik stanie się niebieski, tak poznasz wybrany kemping na liście. Miejsca dla kamperów rozpoznasz po symbolu kampera.

 

Podczas przybliżania zobaczysz kempingi, które mają większy namiot. Są to promowane kempingi. Promowany kemping można także zobaczyć w innym kolorze. Jest to 'kemping tygodnia'.

Mapa

Lista

6. Lista

Na liście zobaczysz najbliżej położone kempingi i miejsca dla kamperów. Selekcja ustawiona jest standardowo na ‘Polecamy’, ale można także wybrać inny rodzaj selekcji: według odległości (w linii prostej), według oceny lub według ceny.

 

Chcesz szczegółowe informacje? Naciśnij na kempingu lub miejscu dla kampera na liście. Zobaczysz najpierw kemping lub miejsce dla kampera na mapie. Kemping poznasz po symbolu namiotu, a miejsce dla kampera po symbolu kampera. Jeśli jeszcze raz naciśniesz na kempingu lub miejscu dla kampera, otrzymasz szczegółowe informacje na jego temat.


7. Szukanie

Nad mapą znajduje się szkło powiększające. Naciskając na nim pojawi się okno, gdzie można wpisać słowo kluczowe (nazwa kempingu, regionu lub miejscowości). Można także nacisnąć na jednym z pokazanych krajów.

Jeśli używasz słowa kluczowego, pokażą się 3 zakładki, w których dalej możesz określić swój cel: ‘Kempingi’, ‘Miejscowość’ i ‘Kraj/Region’. Następnie naciśnij na rezultacie, a zostanie on pokazany na mapie.

Znalazłeś odpowiednie miejsce? Na coraz większej liczbie kempingów można rezerwować bezpośrednio za pomocą aplikacji. W ten sposób możesz być pewny miejsca! Aby móc zarezerwować miejsce, musisz mieć sprawne połączenie internetowe.

Szukanie

Filtry

8. Filtry

Kemping lub miejsce dla kampera można również znaleźć za pomocą filtrów. W ten sposób możesz podać swoje preferencje. W tym celu należy najpierw uaktywnić filtr przez jego włączenie. Naciskając 'Szukaj' wrócisz na mapę i zobaczysz rezultat swoich filtrów. Nie chcesz używać filtrów? Wyłącz je.

 

Ustawione filtry możesz zobaczyć pod nagłówkiem 'Moje filtry'. Tam można też usunąć filtr przez przytrzymanie go wciśniętego. Chcesz usunąć wszystkie filtry za jednym razem? Naciśnij 'Usuń'. Aplikacja zapamiętuje ustawione filtry, co jest praktyczne podczas nowych poszukiwań w przyszłości. Uwaga: uaktywnione filtry mają też wpływ na rezultaty podczas ‘swobodnego szukania’.


9. Informacje o kempingach i miejscach dla kamperów

Każdy kemping lub miejsce dla kampera przedstawia na własnej stronie szczegółowe informacje.

 

Kemping lub miejsce dla kampera można dodać do ulubionych, naciskając serduszko. Po naciśnięciu samochodzika zobaczysz adres i możesz zaplanować trasę na dany kemping lub miejsce dla kampera. W tym celu możesz korzystać z Google Maps lub mapy Apple bądź własnej aplikacji nawigacyjnej. Opuścisz wtedy czasowo naszą aplikację, ale pozostanie ona aktywna w tle.

 

Niektóre kempingi mają własną stronę internetową.Coraz więcej kempingów oferuje też możliwość rezerwacji miejsca bezpośrednio przez aplikację. Do wszystkich kempingów można wysłać e-maila lub zadzwonić, jeśli urządzenie to umożliwia. Uwaga: e-mail należy wysłać bezpośrednio na adres kempingu, a nie ACSI. Nie mamy więc wpływu na reakcję kempingu.

 

Pod nagłówkiem “Informacje ogólne” znajdują się wszystkie ogólne informacje o kempingach, takie jak okres otwarcia, wysokość położenia i liczba miejsc przejściowych. Zakładki umożliwiają także przejrzenie wszystkich udogodnień i przeczytanie ocen innych urlopowiczów. Istnieje również możliwość pozostawienia własnej oceny. Jeśli nie masz połączenia internetowego, aplikacja zachowa ocenę i automatycznie ją wyśle natychmiast po uzyskaniu połączenia.

Informacje o kempingach i miejscach dla kamperów

Menu

10. Menu

W lewym górnym rogu znajdują się 3 poziome kreski. Jeśli je wciśniesz pojawi się menu. Możesz tam przeglądać i usuwać ulubione kempingi, zarządzać pobranymi pakietami i znaleźć legendę.


11. Ocena kempingu

W aplikacji można wystawić ocenę kempingowi. Wybierz kemping, który chcesz ocenić i otwórz zakładkę ‘Oceny’. Naciśnij przycisk ‘Oceń ten kemping’, wypełnij formularz i naciśnij ‘Wyślij’. Możesz to zrobić także bez połączenia internetowego. Aplikacja zachowuje bowiem wypełniony formularz i wysyła go automatycznie wtedy, kiedy otworzysz aplikację mając znów połączenie internetowe. Następnie otrzymasz od nas potwierdzający e-mail z dodatkowymi informacjami na temat umieszczenia Twojej oceny.

 

W tej chwili nie jest (jeszcze) możliwe wystawienie oceny miejscom dla kamperów.


12. Ustawienia

W 'Ustawieniach' można podać preferencje dotyczące użytkowania aplikacji. Tutaj można ustawić język, wybrać kilometry lub mile oraz ustalić czy chcesz korzystać z map w trybie 'offline' czy 'online'. Jeśli nie masz połączenia internetowego, korzystasz automatycznie z map w trybie offline.

 

W aparatach z systemem Android ustawienia można znaleźć wciskając w prawym górnym rogu 3 małe kwadraciki lub przycisk Ustawienia na Twoim aparacie (w lewym dolnym rogu). Użytkownicy iPhone’a lub iPad’a, znajdą ustawienia w menu.

Ustawienia

13. Korzystanie z aplikacji na kilku aparatach jednocześnie

Z aplikacji można korzystać na 3 aparatach jednocześnie. Aby móc korzystać z tej funkcji, potrzebne jest konto ‘Moje ACSI’.

 

Załóż na jednym aparacie konto (lub zaloguj się na istniejącym koncie Moje ACSI) i zaloguj się następnie z tym samym kontem na innym aparacie. Aplikacja rozpoznaje po koncie, z jakich pakietów z krajami można korzystać. W ten sposób możesz korzystać z aplikacji na swoim telefonie z systemem Android, na swoim iPadzie (iOS)!


14. Warto wiedzieć

ACSI oferuje 3 praktyczne aplikacje na smartfon, tablet i laptop. Porównaj aplikacje, aby sprawdzić, która najlepiej do ciebie pasuje.

 

Aplikacja ACSI Kempingi w Europie
Aplikacja ACSI Kempingi w Europie zawiera 9500 sprawdzonych kempingów. Można ją uzupełnić miejscami dla kamperów (9000). Kempingi w tej aplikacji obecne są także w przewodniku ACSI Kempingi w Europie. Wśród kempingów znajdują się także te, które akceptują specjalną kartę zniżkową ACSI CampingCard poza sezonem letnim. Zaznaczone jest to w aplikacji. Tak zwane ‘Małe & Dobre kempingi’ są obecne w tej aplikacji. Informacje w aplikacji ACSI Kempingi w Europie można pobrać w różnych pakietach z krajami.

 

Aplikacja ACSI Małe & Dobre kempingi
Aplikacja ACSI Małe & Dobre kempingi zawiera 1900 sprawdzonych, małych kempingów. Kempingi te oferują maksymalnie 50 stanowisk przejściowych. Możesz także wybrać pakiet włącznie z informacjami o miejscach dla kamperów (9000).

 

Aplikacja ACSI CampingCard
Aplikacja ACSI CampingCard zawiera przegląd wszystkich, ponad 3000 kempingów, które akceptują kartę zniżkową ACSI CampingCard. Po okazaniu tej karty zniżkowej, przebywasz na tych kempingach poza sezonem letnim po stałej, korzystnej cenie. Możesz także wybrać pakiet włącznie z informacjami o miejscach dla kamperów (9000).


Masz pytania na temat zakupu lub użytkowania naszej aplikacji? Sprawdź najpierw w Biurze Obsługi Klienta. Wybierz produkt 'ACSI Eurocampings' i podaj temat, na jaki chcesz zadać pytanie. Nie ma tam Twojego pytania? Kliknij 'nie' i wypełnij formularz kontaktowy. Zajmiemy się Twoim pytaniem najszybciej jak to jest możliwe.

 

Google Play Apple App Store

Otrzymuj aktualne informacje o promocjach

Nasz newsletter obfituje w wiadomości, wskazówki oraz promocje ACSI oraz ogłoszenia troskliwie wybranych partnerów. Newsletter otrzymasz od ACSI maksymalnie 1 raz w tygodniu.

Twoje dane są bezpieczne i nie są przekazywane innym osobom