Wejdź na stronę główną

Podziel się z nami swoją opinią i wygraj iPada!

win een ipad

1. Twoje doświadczenia

Większość urlopowiczów chce dobrze przygotować się na wakacje. Możesz im pomóc swoją oceną. Ponieważ czasami jest fantastycznie, ale czasami możesz być rozczarowany.

2. Twój kemping

Poszukaj kempingu, na którym spędziłeś wakacje za pomocą poniższego przycisku Szukaj. Wybierz kemping z listy, która automatycznie się pokaże.

3. Twoja ocena

Na stronie z kempingiem znajduje się zakładka 'Oceny'. Otwórz ją i kliknij przycisk 'Dodaj ocenę'. Opowiedz nam, jak było na tym kempingu!

4. Twój kod

Nie zapomnij podać kodu na formularzu, który od nas otrzymałeś! W ten sposób automatycznie masz szansę wygrać jedną z ładnych nagród!

Poszukaj tutaj kempingu, któremu chcesz wystawić ocenę.


Warunki i reguły

Twoja ocena zostanie najpierw sprawdzona i po akceptacji umieszczona na naszej stronie internetowej. Przy wystawianiu oceny kempingowi na stronie Eurocampings.eu obowiązują następujące reguły:

Regulamin

 • Podane przez Ciebie informacje są (o ile Tobie wiadomo) prawdziwe.
 • Twoja ocena jest obiektywna, niekrzywdząca, bez użycia wulgarnego języka.
 • Nie korzystasz z powyżej wymienionych możliwości dla celów komercyjnych.
 • CampingCard ACSI zastrzega sobie prawo do usunięcia ocen lub ich lekkiej modyfikacji bez zmiany faktycznej zawartości. Sprawy takie jak ceny i referencje do innych firm niż ACSI zostaną usunięte z ocen.
 • Jeśli chcesz zgłosić zastrzeżenia wobec oceny, wyślij nam e-mail z tej strony.
 • Osobiście nocowałeś na kempingu i Twoja ocena jest obiektywna i sprawiedliwa.
 • Podałeś nazwisko, pod którym byłeś zameldowany na kempingu.
 • Odnośniki do innych kempingów nie są dozwolone.
 • Rubryka Oceny nie jest miejscem na pytania i dyskusje.
 • Podana przez Ciebie ocena musi być niezależna i nie może odnosić się do innych ocen.
 • Podaj jasne uzasadnienie. Szczególnie przy bardzo negatywnej lub bardzo pozytywnej ocenie, uzasadnienie jest pożądane.
 • Rodzina lub grupa może wystawić w ciągu roku jedną ocenę jednemu kempingowi. Jeśli byłeś na kilku kempingach, możesz je wszystkie ocenić.
 • ACSI nie oferuje miejsca na oszczercze kampanie przeciw kempingom. Twoja skarga nie zostanie w ten sposób rozwiązana i ten sposób nie ma żadnej wartości dla innych urlopowiczów. Przedyskutuj swoje problemy najpierw z właścicielem lub pracownikiem kempingu. Jeśli chcesz zawiadomić ACSI o swoim problemie skorzystaj z formularza kontaktowego.

1. Kto dokona losowania iPad-a?
Apple iPad zostanie wylosowany przez ACSI Publishing BV.

2. W jaki sposób zostanie wyłoniony zwycięzca?
Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony za pomocą losowania. Po upływie terminu konkursu jeden zwycięzca zostanie nagrodzony iPad-em. Zwycięzca konkursu zostanie powiadomiony o wygranej mailem na podany adres e-mail. Dalsze informacje na temat wydania nagrody zostaną także wysłane mailem. Przegrani nie zostaną powiadomieni.

3. Kto może wziąć udział?
Każda osoba powyżej 18 lat może wziąć udział w konkursie. Pracownicy ACSI i ich rodziny wyłączone są z udziału. ACSI zastrzega sobie prawo do wyłączenia z konkursu uczestników, którzy dokonali oszustwa (lub próbowali je dokonać) i pozbawienia ich możliwości wygrania nagrody.

4. Co można wygrać i ile jest nagród?
Uczestnicząc w konkursie, masz szansę wygrać iPad-a firmy Apple. Wśród wszystkich uczestników konkursu zostanie wylosowany jeden iPad.

5. Data końcowa i początkowa
Konkurs rozpoczyna się 1 stycznia 2021 i kończy 31 Grudzień 2021. Po upływie tego terminu ogłoszony zostanie jeden zwycięzca konkursu.

6. Jak wziąć udział?
Aby wziąć udział w konkursie należy na stronie www.eurocampings.eu przejść do kempingu, któremu chcesz wystawić ocenę. Pod zakładką 'Oceny' możesz opisać swoje doświadczenia dotyczące tego kempingu. Poniżej na tej stronie znajduje się ‘Kod promocyjny’. Tutaj należy podać kod promocyjny. Kod znajduje się na ulotce promocyjnej. Po podaniu kodu, masz szansę wygrać iPad-a.

7. Czy można wziąć udział kilka razy?
Tak, każda osobno zgłoszona ocena to osobny udział. Przy każdej ocenie należy podać kod promocyjny, aby mieć szansę na nagrodę.

Wszystkie dane osobowe, które w ramach konkursu zostaną udostępnione przez uczestników będą traktowane poufnie oraz w zgodzie z obowiązującym prawem dotyczącym prywatności. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje fakt, że jego nazwisko może zostać opublikowane przez organizatora, jako zwycięzcy konkursu. ACSI zastrzega sobie prawo do zmiany warunków konkursu (bez podania powodu) lub anulowania konkursu.

Otrzymuj aktualne informacje o promocjach

Nasz newsletter obfituje w wiadomości, wskazówki oraz promocje ACSI oraz ogłoszenia troskliwie wybranych partnerów. Newsletter otrzymasz od ACSI maksymalnie 1 raz w tygodniu.

Twoje dane są bezpieczne i nie są przekazywane innym osobom