Wejdź na stronę główną

Nawigowanie na kemping

Nawigowanie na kemping

Podczas korzystania z systemu nawigacyjnego niezbędne są współrzędne GPS kempingów. Dlatego też na stronie Eurocampings widnieją współrzędne GPS przy każdym kempingu. Nasi inspektorzy zmierzyli współrzędne przy wjeździe na kemping, więc na pewno go znajdziesz!

Na stronie ACSI Eurocampings możesz także łatwo korzystać z planowania trasy oferowanego przez Google. A dla tych, którzy korzystają jeszcze z atlasów drogowych podajemy opis ostatnich kilometrów na kemping. Jest to bardzo praktyczne, bowiem nie każdy kemping leży przy głównej drodze.

Ustawianie współrzędnych GPS odręcznie

Współrzędne GPS widnieją zarówno w przewodniku jak i na stronie internetowej w stopniach, minutach i sekundach. W ten sposób można odręcznie wprowadzić współrzędne do systemu nawigacyjnego. Sprawdź czy Twój system nawigacyjny jest także ustawiony na stopnie, minuty i sekundy. Przed pierwszą cyfrą stoi N. Przed drugą cyfrą stoi E lub W.

Współrzędne GPS nie mogą być bez pozwolenia ACSI wykorzystywane w celach komercyjnych.

Opis trasy na kemping

Nie wszystkie systemy nawigacyjne ustawione są na zestaw samochodu z przyczepą. Dlatego też w przewodniku i na stronie internetowej zawsze znajdziesz opis ostatnich kilometrów na kemping. Uważaj także na tablice informacyjne, ponieważ najkrótsza droga nie jest zawsze najłatwiejsza!

Google Routeplanner

Pod zakładką ‘Dane kontaktowe’ na stronie internetowej można przy każdym kempingu także bezpośrednio zaplanować trasę z pomocą Google routeplanner. Kliknij link i podaj punkt wyjazdu.

Adjusted opening dates: due to the effects of the coronavirus, many campsites have adjusted their opening dates. The information on this website may therefore be temporarily incorrect. Check the campsite's website or social media for the latest information.