Wejdź na stronę główną

Małe kempingi

  • 2000 małych, dobrych kempingów

  • Specjalnie wybrane pod względem przyjaznej atmosfery

  • W całej Europie

Małe kempingi

Szukasz małego i sympatycznego kempingu? Położonego w spokojnej, sielskiej okolicy, aby optymalnie nacieszyć się zrelaksowanymi wakacjami? Na stronie Eurocampings.eu możesz łatwo znaleźć małe kempingi włączając filtr z nagłówkiem “Małe kempingi”.

Oferujemy 2000 różnych, małych kempingów lub mini kempingów w 29 krajach w Europie. Te kempingi są corocznie sprawdzane pod względem ponad 200 udogodnień. Nazwij go kempingiem rolniczym, mini kempingiem lub Agro-kempingiem; w każdym razie są to małe tereny kempingowe z maksymalnie 50 stanowiskami przejściowymi. Najważniejsza jest tutaj przyjazna atmosfera!
 

Sprawdź 'Małe & Dobre kempingi'
 


Małe kempingi: spokojne wakacje

Małe & Dobre kempingi są odpowiednie dla urlopowiczów, którzy chcą ominąć duże, ruchliwe kempingi i wolą spędzić spokojne wakacje na łonie natury. Inspektorzy ACSI wybrali te kempingi ze względu na przyjazną atmosferę i sielskie położenie. Przyroda stoi często na pierwszym miejscu, aby urlopowicze mogli rozkoszować się zrelaksowanymi, spokojnymi wakacjami.
 


Włochy, Niemcy lub Francja? Małe kempingi dla każdego!

Małe kempingi znajdziesz w całej Europie. Oczywiście we Francji, Niemczech, Holandii i Włoszech, ale także w Grecji, na Węgrzech i w Rumunii znajdziesz różne małe, spokojne, zielone kempingi. Poza tym, możesz wybrać mały kemping nad morzem, w lesie lub na przykład mały, przyjazny dla dzieci kemping rodzinny. Tak więc każdy znajdzie dla siebie odpowiedni mini kemping!
 


ACSI Great Little campsites Aplikację

ACSI Great Little campsites Aplikację

Z ACSI Great Little campsites Aplikację znajdziesz szybko małe, sielskie tereny kempingowe w 29 krajach europejskich. Również bez połączenia internetowego! Wypróbuj ją za darmo!
 

  • € 2,99 na rok (darmowe aktualizacje)
  • Można z niej korzystać także bez połączenia internetowego
  • 2000 małych terenów kempingowych
  • Odpowiednia dla aparatów z iOS 7 lub nowszą wersją i Android 4 lub nowszą wersją

Więcej informacji

Otrzymuj aktualne informacje o promocjach

Nasz newsletter obfituje w wiadomości, wskazówki oraz promocje ACSI oraz ogłoszenia troskliwie wybranych partnerów. Newsletter otrzymasz od ACSI maksymalnie 1 raz w tygodniu.

Twoje dane są bezpieczne i nie są przekazywane innym osobom