Wejdź na stronę główną

Instrukcja obsługi ACSI Great Little campsites Aplikację

ACSI Great Little Campsites można teraz łatwo znaleźć za pomocą tej aplikacji. Kempingi posiadają nie więcej niż 50 miejsc przejściowych i są corocznie sprawdzane pod względem 150 udogodnień. Specjalnie opracowana dla wczasowiczów, którzy szukają spokoju!

Instrukcja obsługi

 1. Pobieranie aplikacji
 2. Początek
 3. Pobierz informacje o kempingach
 4. Mapa
 5. Lista
 6. Szukanie
 7. Filtry
 8. Informacje o kempingu
 9. Ustawienia
 10. Menu
 11. Ocena kempingu
 12. Warto wiedzieć

1. Pobieranie aplikacji

Aplikację można pobrać w sklepie Apple App Store (na iPhone i iPad) oraz Google Play (na aparaty z systemem Android). Sprawdź najpierw czy Twój aparat jest odpowiedni. W ustawieniach możesz znaleźć, jaka jest Twoja wersja systemu operacyjnego. Aplikacja jest odpowiednia na iPhone 4 (i wyższe), iPad 2 (i wyższe) z iOS 7 (i wyższe) oraz na smartfony i tablety z systemem Android (wersja 4 i wyższe). Nie możesz znaleźć aplikacji w Google Play lub Apple App Store? Niestety w tym wypadku twój aparat nie jest odpowiedni dla tej aplikacji.

Wypróbuj najpierw aplikację ACSI Great Little Campsites za darmo z 25 wybranymi kempingami w Dordogne. Następnie możesz zakupić informacje o wszystkich kempingach (2018) za € 2,99. Kupujesz dostęp na 1 rok. Prze ten rok otrzymasz darmowe aktualizacje.

Google Play badge App store badge


2. Początek

Otwórz aplikację na swoim aparacie. Może to trochę potrwać zanim ona zastartuje. Następnie pokaże się mapa z 25 kempingami w Dordogne. W menu pod nagłówkiem 'Kup & odblokuj' możesz zakupić kompletne informacje.

Płacisz w Apple App Store lub Google Play, a nie bezpośrednio ACSI. Ta metoda jest sprawdzona i bezpieczna.

Beginnen

Download landenpakketten

3. Pobierz informacje o kempingach

Przy 'Downloads' stoją teraz zakupione pakiety z krajami. Tutaj możesz pobrać pakiety z krajami, usunąć je i ponownie pobrać. Tutaj możesz także ustawić, czy chcesz zachować informacje na karcie SD czy na swoim apapracie.*

Aby pobrać pakiet, musisz mieć połączenie z Internetem. Radzimy pobrać informacje przed wyjazdem za pomocą własnego, stabilnego połączenia wifi.

Masz te pakiety, które chciałeś? Naciśnij 'Szukaj kempingu’.

* Dostępne tylko dla wersji Android 4.4 i późniejszej.


4. Mapa

Jeśli uaktywniłeś 'określenie położenia' na swoim aparacie, aplikacja rozpozna, gdzie się znajdujesz. Swoją pozycję poznasz po niebieskiej kropce na mapie. Na liście znajdą się kempingi, które leżą najbliżej Twoje pozycji. Za pomocą lunety, w dolnym, prawym rogu, wycentrujesz swoją pozycję na mapie.

Możliwe jest także ręczne ustawienie położenia. Jeśli np. 'określenie położenia' jest wyłączone lub jeśli chcesz znaleźć kemping w pobliżu innego miejsca. Użyj w tym celu flagi. Naciśnij i ustaw ją na mapie. Następnie naciśnij znak ptaszka, aby ją 'przymocować'. Można ją znów usunąć naciskając krzyżyk.

Palcami można przybliżyć lub oddalić obraz na mapie. Naciśnij namiocik, aby otrzymać informacje o kempingu. Namiocik stanie się niebieski, tak poznasz wybrany kemping na liście.

De kaart

Lijstweergave

5. Lista

Na liście zobaczysz najbliżej położone kempingi. Selekcja ustawiona jest standardowo według odległości(w linii prostej), ale można także wybrać inny rodzaj selekcji, np. według oceny i ceny.

Chcesz szczegółowe informacje o kempingu? Naciśnij na kempingu na liście. Zobaczysz najpierw kemping na mapie, poznasz go po zielony namiocik. Jeśli jeszcze raz naciśniesz na kempingu, otrzymasz szczegółowe informacje na jego temat.


6. Szukanie

Nad mapą znajduje się szkło powiększające. Naciskając na nim pojawi się okno, gdzie można wpisać słowo kluczowe (nazwa kempingu, region lub miejscowość). Można także nacisnąć na jednym z pokazanych krajów.

Jeśli używasz słowa kluczowego, pokażą się 3 zakładki, w których dalej możesz określić swój cel: Kemping, Miejscowość i Kraj/Region. Następnie naciśnij na rezultacie, a zostanie on pokazany na mapie.

Zoeken

Filters

7. Filtry

Kemping można również znaleźć za pomocą filtrów. W ten sposób możesz podać swoje preferencje. W tym celu należy najpierw uaktywnić filtr przez jego włączenie. Naciskając 'Szukaj' wrócisz na mapę i zobaczysz rezultat swoich filtrów. Nie chcesz używać filtrów? Wyłącz je.

Ustawione filtry możesz zobaczyć pod nagłówkiem 'Moje filtry'. Tam można też usunąć filtr przez przytrzymanie go wciśniętego. Chcesz usunąć wszystkie filtry za jednym razem? Naciśnij 'Usuń'. Aplikacja zapamiętuje ustawione filtry, co jest praktyczne podczas nowych poszukiwań.

Uwaga: uaktywnione filtry mają też wpływ na rezultaty podczas ‘swobodnego szukania’.


8. Informacje o kempingu

Każdy kemping posiada szczegółowe informacje, które podane są na jego własnej stronie.

Kemping można dodać do ulubionych naciskając serduszko. Naciskając auto, zobaczysz adres i możesz zaplanować trasę na ten kemping. W tym celu możesz korzystać z Google Maps, map Apple lub własnej aplikacji nawigacyjnej. Opuścisz wtedy czasowo naszą aplikację, ale jest ona aktywna w tle.

Niektóre kempingi posiadają stronę internetową, którą można odwiedzić. Na wszystkie kempingi można wysłać e-maila lub zadzwonić, jeśli jest to możliwe z Twojego aparatu. Uwaga: e-mail wysyłasz bezpośrednio na kemping a nie do ACSI. Nie mamy więc wpływu na reakcję kempingu.

Pod nagłówkiem 'Ogólne' znajdziesz wszystkie ogólne informacje o kempingach, takie jak okres otwarcia, wysokość położenia i liczbę miejsc przejściowych. Zakładki umożliwiają także przejrzenie wszystkich udogodnień i przeczytanie ocen innych urlopowiczów. Istnieje również możliwość pozostawienia własnej oceny. Jeśli nie masz połączenia internetowego, aplikacja zachowa twoją ocenę i automatycznie ją wyśle, jak tylko znów będziesz miał połączenie.

Campinginformatie

Instellingen

9. Ustawienia

W 'Ustawieniach' można podać preferencje dotyczące użytkowania aplikacji. Tutaj można ustawić język, wybrać kilometry lub mile oraz ustalić czy chcesz korzystać z map w trybie 'offline' czy 'online'. Jeśli nie masz połączenia internetowego, korzystasz automatycznie z map w trybie offline.

W aparatach z systemem Android ustawienia można znaleźć naciskając w prawym górnym rogu na 3 małe kwadraciki lub przycisk Ustawienia na Twoim aparacie (w lewym dolnym rogu). Użytkownicy iPhone lub iPad znajdą ustawienia w menu.


10. Menu

W lewym górnym rogu ekranu znajdują się 3 poziome kreski. Jeśli na nie naciśniesz pojawi się menu. Możesz tam przeglądać i usuwać ulubione kempingi, zarządzać pobranymi pakietami, znaleźć skróconą instrukcję obsługi i legendę oraz wysłać do nas swoją opinię przez ‘Kontakt’.

Menu

11. Ocena kempingu

W aplikacji można wystawić ocenę kempingowi. Wybierz kemping, który chcesz ocenić i otwórz zakładkę ‘Oceny’. Naciśnij przycisk ‘Oceń ten kemping’, wypełnij formularz i naciśnij ‘Wyślij’. Możesz to zrobić także bez połączenia internetowego. Aplikacja zachowuje bowiem wypełniony formularz i wysyła go automatycznie wtedy, kiedy otworzysz aplikację mając połączenie internetowe. Następnie otrzymasz od nas potwierdzający e-mail z dodatkowymi informacjami na temat umieszczenia Twojej oceny.


12. Warto wiedzieć

ACSI Great Little Campsites Aplikacja zawiera ponad 2000 małych kempingów. W sumie ACSI sprawdza prawie 10000 kempingów. W tej aplikacji nie możesz filtrować pod względem kempingów, które akceptują CampingCard ACSI.

Informacje o kempingach w naszej aplikacji poddane są ciągłym zmianom. Dlatego też rozsądny jest zakup aktualizacji na początku nowego roku, co zapobiega niemiłym niespodziankom, ponieważ dużo może się zmienić na kempingu w ciągu jednego roku. Jeśli będą dostępne aktualizacje, otrzymasz automatycznie wiadomość.

Masz pytania na temat zakupu lub użytkowania naszej aplikacji? Sprawdź najpierw w Biurze Obsługi Klienta www.eurocampings.pl/faq/.

Google Play badge App store badge

Otrzymuj aktualne informacje o promocjach

Nasz newsletter obfituje w wiadomości, wskazówki oraz promocje ACSI oraz ogłoszenia troskliwie wybranych partnerów. Newsletter otrzymasz od ACSI maksymalnie 1 raz w tygodniu.

Twoje dane są bezpieczne i nie są przekazywane innym osobom