Wejdź na stronę główną

Co to jest CampingCard ACSI?

Podczas poszukiwania odpowiedniego kempingu możesz natrafić na niebieskie logo CC. Oznacza to, że dany kemping akceptuje kartę kempingową ACSI (CampingCard), dzięki której otrzymasz zniżkę na noclegi poza sezonem letnim. Firma ACSI jest inicjatorem tej karty, dzięki której urlopowicze mogą poza sezonem letnim nocować na ponad 3000 kempingach po zredukowanych, stałych cenach. Produkt ten stał się w krótkim czasie niezwykle popularny zarówno wśród kempingów jak i urlopowiczów.

Poza sezonem letnim

Dokładne znaczenie terminu „poza sezonem letnim” różni się w zależności od kempingu. Dlatego też, na stronie każdego kempingu uczestniczącego w programie CampingCard ACSI znajdziesz informacje, w którym terminie otrzymasz zniżkę. Sprawdź stronę CampingCard.com.

Przewodnik

ACSI wydaje specjalny przewodnik wyłącznie z kempingami, które akceptują kartę kempingową. Przewodnik ten otrzymasz za darmo przy zakupie karty kempingowej ACSI.


Jak działa karta kempingowa ACSI

Po zakupie karty zniżkowej wypełnij dane osobowe z tyłu i pokaż ją w recepcji po przyjeździe na kemping. Za noc zapłacisz € 12, € 14,-, € 16,-, € 18,-, € 20,-, lub € 22,-. Przy uiszczaniu opłaty pokaż znów kartę zniżkową. Nie musisz przy tym podejmować żadnych administracyjnych działań ani płacić z góry.


Wliczone w cenę

Taryfa noclegowa obejmuje jedno stanowisko kempingowe, pobyt dwóch osób oraz następujące kombinacje: samochód + przyczepa kempingowa + przedsionek, samochód + rozkładany namiot, samochód + namiot lub samochód kempingowy z przedsionkiem. Poza tym, w cenie objęty został prąd, jeden prysznic z ciepłą wodą na dzień oraz pobyt 1 psa (jeśli zwierzęta domowe dozwolone są na danym kempingu). Więcej informacji na temat cen i co nie jest wliczone w cenę, znajdziesz w witrynie internetowej CampingCard.


Abonament

Obecnie można także wziąć abonament na kartę kempingową ACSI, co oznacza dużą zniżkę. Poza tym, każdego roku automatycznie otrzymasz do domu kartę zniżkową z przewodnikiem. W naszym sklepie internetowym można łatwo zawrzeć umowę o abonament.

Uwaga! Tylko kempingi z niebieskim logo CC, akceptują kartę kempingową ACSI. Nasi inspektorzy rocznie odwiedzają ponad 9700 kempingów, w tym na ponad 3000 kempingach honorowana jest zniżkowa karta kempingowa.


Zamów

CampingCard ACSI, karta zniżkowa z przewodnikiem dostępna jest za € 16,95 (plus koszty wysyłki). Abonenci płacą tylko € 12,95 (plus koszty wysyłki).

Otrzymuj aktualne informacje o promocjach

Nasz newsletter obfituje w wiadomości, wskazówki oraz promocje ACSI oraz ogłoszenia troskliwie wybranych partnerów. Newsletter otrzymasz od ACSI maksymalnie 1 raz w tygodniu.

Twoje dane są bezpieczne i nie są przekazywane innym osobom