Wejdź na stronę główną

Co to jest CampingCard ACSI?

Podczas poszukiwania odpowiedniego kempingu możesz natrafić na niebieskie logo CC. Oznacza to, że dany kemping akceptuje kartę kempingową ACSI (CampingCard), dzięki której otrzymasz zniżkę na noclegi poza sezonem letnim. Firma ACSI jest inicjatorem tej karty, dzięki której urlopowicze mogą poza sezonem letnim nocować na ponad 3600 kempingach po zredukowanych, stałych cenach. Produkt ten stał się w krótkim czasie niezwykle popularny zarówno wśród kempingów jak i urlopowiczów.


Przewodnik

ACSI wydaje specjalny przewodnik wyłącznie z kempingami, które akceptują kartę kempingową. Przewodnik ten otrzymasz za darmo przy zakupie karty kempingowej ACSI.


Jak działa karta kempingowa ACSI

Po zakupie karty zniżkowej wypełnij dane osobowe z tyłu i pokaż ją w recepcji po przyjeździe na kemping. Za noc zapłacisz € 12, € 14,-, € 16,-, € 18,- lub € 20,-. Przy uiszczaniu opłaty pokaż znów kartę zniżkową. Nie musisz przy tym podejmować żadnych administracyjnych działań ani płacić z góry.


Wliczone w cenę

Taryfa noclegowa obejmuje jedno stanowisko kempingowe, pobyt dwóch osób oraz następujące kombinacje: samochód + przyczepa kempingowa + przedsionek, samochód + rozkładany namiot, samochód + namiot lub samochód kempingowy z przedsionkiem. Poza tym, w cenie objęty został prąd, jeden prysznic z ciepłą wodą na dzień oraz pobyt 1 psa (jeśli zwierzęta domowe dozwolone są na danym kempingu). Więcej informacji na temat cen i co nie jest wliczone w cenę, znajdziesz w witrynie internetowej CampingCard.


Abonament

Obecnie można także wziąć abonament na kartę kempingową ACSI, co oznacza dużą zniżkę. Poza tym, każdego roku automatycznie otrzymasz do domu kartę zniżkową z przewodnikiem. W naszym sklepie internetowym można łatwo zawrzeć umowę o abonament.

Uwaga! Tylko kempingi z niebieskim logo CC, akceptują kartę kempingową ACSI. Nasi inspektorzy rocznie odwiedzają ponad 9900 kempingów, w tym na ponad 3600 kempingach honorowana jest zniżkowa karta kempingowa.


Zamów

CampingCard ACSI, karta zniżkowa z przewodnikiem dostępna jest za € 16,95 (plus koszty wysyłki). Abonenci płacą tylko € 12,95 (plus koszty wysyłki).

Adjusted opening dates: due to the effects of the coronavirus, many campsites have adjusted their opening dates. The information on this website may therefore be temporarily incorrect. Check the campsite's website or social media for the latest information.