Camping KOAWA Le Relais du Campeur **
Informacje ogolne
Camping KOAWA Le Relais du Campeur (Rocamadour, Lot). Kemping posiada wyznaczone, z cieniem, bez cienia i stanowiska z cieniem.
This inspector visits Camping KOAWA Le Relais du Campeur every year and inspects the campsite based on more than 200 facilities and other points. The inspector is an employee of ACSI and not affiliated with the campsite.
Towarzysze podróży: Seniorzy
Podobało się - De omgeving is prachtig.
Nie podobało się - In de snackbar aan de camping kon je enkel ‘s middags iets eten. Wel vervelend als je toekomt na een lange rit.
Źródło: Ctoutvert
Towarzysze podróży: Pary
Sanitair Tip Iets voorzien om handen te drogen
Personeel hebben we niet gezien maar toch 5 sterren want de betaalautomaat aan de ingang is zeer gebruiksvriendelijk.
Toffe plaats om van daaruit naar ROCAMADOUR te gaan
Towarzysze podróży: Pary
Aangename verrassing, totaal nieuw sanitair in gebouw naast de receptie. Enige minpuntje, in de douches is er niets voorzien om je douchegel neer te zetten. Eenvoudige, rustige camping met zwembad, vlakbij alles wat je nodig hebt en niet ver van een prachtig uitzicht op Rocamadour. WIFI bereik is alleen aan de receptie, dat is wel spijtig.
** Wiemy, że udogodnienia wytłuszczone nie są wliczone w cenę za nocleg i że będą obciążone dodatkowymi opłatami. Zwróć uwagę, że niektóre udogodnienia nie wytłuszczone również mogą generować dodatkowe koszty.
Czw.28 / 03 |
Pt.29 / 03 |
Sob.30 / 03 |
Niedz.31 / 03 |
Pon.01 / 04 |
Wt.02 / 04 |
Śr.03 / 04 |
Max. | 15.4° | 13.2° | 14.4° | 15.5° | 13.7° | 15.9° | 15.4° |
Min. | 5.6° | 7.7° | 5.1° | 8.4° | 7° | 5.7° | 9° |
Opady | 85% | 100% | 95% | 85% | 90% | 75% | 90% |
Kierunek wiatru | ZO | Płn | Z | Płd | Płd-Z | Płd | Płd-Z |
Siła wiatru | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 |
Względna wilgotność | Suma opadów (mm) | Godziny słoneczne | |
Sty | 85% | 55 | 3 |
Lut | 80% | 55 | 4 |
Mar | 73% | 58 | 5 |
Kwi | 72% | 64 | 6 |
Maj | 73% | 73 | 7 |
Cze | 66% | 58 | 8 |
Lip | 66% | 41 | 9 |
Sie | 68% | 47 | 8 |
Wrz | 70% | 48 | 7 |
Paź | 78% | 52 | 5 |
Lis | 84% | 49 | 3 |
Gru | 86% | 56 | 3 |
Chcesz zarezerwować miejsce na Camping KOAWA Le Relais du Campeur lub otrzymać więcej informacji? Możesz to zrobić korzystając z poniższych danych.
Poniżej znajduje się formularz kontaktowy.
Prośba zostanie przesłana na kemping Camping KOAWA Le Relais du Campeur. Dalsza korespondencja będzie prowadzona bezpośrednio między Państwem a kempingiem.
Na het invullen van het contactformulier ontvangt u een e-mail met een bevestigingslink. Om uw aanvraag definitief te maken verzoeken wij u op de link te klikken.