Wejdź na stronę główną

Mały i dobry

Funkcja Mały i dobry filtruje dla Ciebie małe i sympatyczne kempingi, które położone są w spokojnych miejscach na łonie przyrody i umożliwiają przez to optymalny wypoczynek. Wybrano ponad 2018 takich kempingów, na których sprawdzono ponad 150 udogodnień.

Ta funkcja szukania umożliwia jeszcze szybsze znalezienie wymarzonego kempingu. Nazwij go kempingiem agrarnym, mini kempingiem lub kempingiem na łonie przyrody: w każdym przypadku są to małe kempingi z maksymalnie 50 stanowiskami przejściowymi.

Ta funkcja szukania jest przeznaczona specjalnie tych, którzy chcą uniknąć dużych, ruchliwych kempingów i wolą spokojne wakacje na łonie natury. Przy wyborze tych kempingów inspektorzy ACSI kierowali się panującą na nich sympatyczną atmosferą oraz przeważnie wiejskim położeniem.

Oprócz tego, małych kempingów można szukać także na stronie kleinecampingplaetze.de: tutaj znajdziesz jeszcze więcej informacji na temat wszystkich małych kempingów ACSI.


ACSI Great Little Campsites

ACSI Great Little Campsites Aplikacja znajdziesz szybko male, spokojne tereny kempingowe w 26 krajach europejskich. Takze bez polaczenia internetowego!

Więcej informacji

  • Zawsze i wszędzie pod ręką informacje
  • Łatwe szukanie kempingów, także offline
  • 2018 campingpladser

Uwaga! Na Małych i dobrych kempingach sprawdzono ponad 150 udogodnień. Udogodnienia, które przeważnie obecne są na dużych kempingach nie zostały uwzględnione podczas tych inspekcji. Kiedy korzystasz z funkcji Mały & Dobry, udogodnienia te wyświetlane są szarym drukiem.

ACSI Europa Aplikacja

Poszukiwanie kempingu w drodze?

Skorzystaj z aplikacji ACSI Europa! Wypróbuj ją za darmo.

itunes.apple.com Google Play Czytaj więcej o aplikacji